NIC Components NPIS25H100MTRF NPIS25H100MTRF Inductance blindé CMS NPIS25H 10 µH 0.025 Ω 4 A 600 pc(s)
L (N)
10 µH
Résistance
0.025 Ω
Température max.
+125 °C