NIC Components NPIS63LS101MTRF NPIS63LS101MTRF Inductance blindé CMS NPIS63LS 100 µH 0.545 Ω 0.7 A 2000 pc(s)
L (N)
100 µH
Résistance
0.545 Ω
Température max.
+125 °C