NIC Components NPIS22LP2R2MTRF NPIS22LP2R2MTRF Inductance blindé, UL CMS NPIS22LP 2.2 µH 0.106 Ω 1.2 A 2000 pc(s)
L (N)
2.2 µH
Résistance
0.106 Ω
Température max.
+125 °C