NIC Components NPIS85D220MTRF NPIS85D220MTRF Inductance blindé CMS NPIS85D 22 µH 0.075 mΩ 1.8 A 800 pc(s)
L (N)
22 µH
Résistance
0.075 mΩ
Température max.
+125 °C