NIC Components NPIS104F330MTRF NPIS104F330MTRF Inductance blindé CMS NPIS104F 33 µH 93 mΩ 2.2 A 1000 pc(s)
L (N)
33 µH
Résistance
93 mΩ
Température max.
+125 °C