NIC Components NPIS84LS4R7YTRF NPIS84LS4R7YTRF Inductance blindé CMS NPIS84LS 4.7 µH 0.019 Ω 4.1 A 1000 pc(s)
L (N)
4.7 µH
Résistance
0.019 Ω
Température max.
+125 °C