NIC Components NPIS84LS6R8MTRF NPIS84LS6R8MTRF Inductance blindé CMS NPIS84LS 6.8 µH 0.024 Ω 3.6 A 1000 pc(s)
L (N)
6.8 µH
Résistance
0.024 Ω
Température max.
+125 °C