NIC Components NPIS63LS910MTRF NPIS63LS910MTRF Inductance blindé CMS NPIS63LS 91 µH 0.505 Ω 0.73 A 2000 pc(s)
L (N)
91 µH
Résistance
0.505 Ω
Température max.
+125 °C