NIC Components NPIS42LS1R0YTRF NPIS42LS1R0YTRF Inductance blindé CMS NPIS42LS 1 µH 0.029 Ω 2.15 A 3000 pc(s)
L (N)
1 µH
Résistance
0.029 Ω
Température max.
+125 °C