NIC Components NPIS53D680MTRF NPIS53D680MTRF Inductance blindé CMS NPIS53D 68 µH 0.355 mΩ 0.52 A 2500 pc(s)
L (N)
68 µH
Résistance
0.355 mΩ
Température max.
+125 °C