NIC Components NPIS54LS470MTRF NPIS54LS470MTRF Inductance blindé CMS NPIS54LS 47 µH 0.272 Ω 1 A 1500 pc(s)
L (N)
47 µH
Résistance
0.272 Ω
Température max.
+125 °C