NIC Components NPIS63LS6R2MTRF NPIS63LS6R2MTRF Inductance blindé CMS NPIS63LS 6.2 µH 0.04 Ω 2.58 A 2000 pc(s)
L (N)
6.2 µH
Résistance
0.04 Ω
Température max.
+125 °C