NIC Components NPIS65LS510MTRF NPIS65LS510MTRF Inductance blindé CMS NPIS65LS 51 µH 0.207 Ω 1.15 A 1500 pc(s)
L (N)
51 µH
Résistance
0.207 Ω
Température max.
+125 °C