NIC Components NPIS84LS220MTRF NPIS84LS220MTRF Inductance blindé CMS NPIS84LS 22 µH 0.069 Ω 2.1 A 1000 pc(s)
L (N)
22 µH
Résistance
0.069 Ω
Température max.
+125 °C