NIC Components NPIS84LS560MTRF NPIS84LS560MTRF Inductance blindé CMS NPIS84LS 56 µH 0.148 Ω 1.45 A 1000 pc(s)
L (N)
56 µH
Résistance
0.148 Ω
Température max.
+125 °C