NIC Components NTI02C2N8TRF NTI02C2N8TRF Inductance couche mince CMS 0201 2.8 nH 1.00 Ω 150 A 10000 pc(s)
L (N)
2.8 nH
Résistance
1.00 Ω
Température max.
+85 °C