NIC Components NPIS25H102MTRF NPIS25H102MTRF Inductance blindé CMS NPIS25H 1000 µH 1.53 Ω 0.4 A 600 pc(s)
L (N)
1000 µH
Résistance
1.53 Ω
Température max.
+125 °C