NIC Components NPIS21LP6R8MTRF NPIS21LP6R8MTRF Inductance blindé, UL CMS NPIS21LP 6.8 µH 0.3 Ω 0.95 A 25000 pc(s)
L (N)
6.8 µH
Résistance
0.3 Ω
Température max.
+125 °C