NIC Components NPIS32LSR82YTRF NPIS32LSR82YTRF Inductance blindé CMS NPIS32LS 0.82 µH 0.03 Ω 180 A 2000 pc(s)
L (N)
0.82 µH
Résistance
0.03 Ω
Température max.
+125 °C