NIC Components NPIS510E331MTRF NPIS510E331MTRF Inductance blindé CMS NPIS510E 330 µH 8.6 mΩ 0.185 A 5000 pc(s)
L (N)
330 µH
Résistance
8.6 mΩ
Température max.
+105 °C