NIC Components NPIS24H560MTRF NPIS24H560MTRF Inductance blindé CMS NPIS25H 56 µH 0.19 Ω 1.8 A 600 pc(s)
L (N)
56 µH
Résistance
0.19 Ω
Température max.
+125 °C