NIC Components NPIS412E1R5YTRF NPIS412E1R5YTRF Inductance blindé CMS NPIS412E 1.5 µH 0.07 mΩ 2.2 A 5000 pc(s)
L (N)
1.5 µH
Résistance
0.07 mΩ
Température max.
+105 °C