NIC Components NPIS52R331MTRF NPIS52R331MTRF Inductance blindé CMS NPIS52R 330 µH 0.5 Ω 0.9 A 1000 pc(s)
L (N)
330 µH
Résistance
0.5 Ω
Température max.
+125 °C