NIC Components NPIS73H220MTRF NPIS73H220MTRF Inductance blindé CMS NPIS73H 22 µH 0.19 Ω 1.07 A 1000 pc(s)
L (N)
22 µH
Résistance
0.19 Ω
Température max.
+125 °C