NIC Components NPIS27H681MTRF NPIS27H681MTRF Inductance blindé CMS NPIS29H 680 µH 1.46 Ω 0.67 A 400 pc(s)
L (N)
680 µH
Résistance
1.46 Ω
Température max.
+125 °C