NIC Components NPIS32LS120MTRF NPIS32LS120MTRF Inductance blindé CMS NPIS32LS 12 µH 0.345 Ω 32 A 2000 pc(s)
L (N)
12 µH
Résistance
0.345 Ω
Température max.
+125 °C