NIC Components NPIS43D3R3YTRF NPIS43D3R3YTRF Inductance blindé CMS NPIS430E 3.3 µH 0.049 mΩ 1.57 A 2500 pc(s)
L (N)
3.3 µH
Résistance
0.049 mΩ
Température max.
+125 °C