NIC Components NPIS52D4R7YTRF NPIS52D4R7YTRF Inductance blindé CMS NPIS52D 4.7 µH 0.06 mΩ 1.9 A 3500 pc(s)
L (N)
4.7 µH
Résistance
0.06 mΩ
Température max.
+125 °C