NIC Components NPIS63D560MTRF NPIS63D560MTRF Inductance blindé CMS NPIS63D 56 µH 0.277 mΩ 0.73 A 1500 pc(s)
L (N)
56 µH
Résistance
0.277 mΩ
Température max.
+125 °C