NIC Components NPIS32LS620MTRF NPIS32LS620MTRF Inductance blindé CMS NPIS32LS 62 µH 1.53 Ω 12 A 2000 pc(s)
L (N)
62 µH
Résistance
1.53 Ω
Température max.
+125 °C