Viking Tech AR02BTB68R1 Résistance à couche fine 68.1 Ω CMS 0402 0.063 W 0.1 % 10 ppm 1000 pc(s)
Ref. fabricant :
AR02BTB68R1
Résistance
68.1 Ω
Charge admissible
0.063 W
Tolérance +/-
0.1 %